Турнір з боксу серед військових ліцеїстів провели в Мукачеві (ВІДЕО)
Турнір з боксу серед військових ліцеїстів провели в Мукачеві (ВІДЕО). Виховання мужності і витривалості. Днями у мукачівському спортклубі "Рукавичка" відбувся турнір з боксу, присвячений пам’яті Олега Тюрікова – випускника Закарпатського військового ліцею.
Депутати Закарпаття просять закрити "Миротворець" і незадоволені голосуванням ВР за мовний закон
Депутати Закарпаття просять закрити "Миротворець" і незадоволені голосуванням ВР за мовний закон. 13 грудня під час 13-ої сесії депутати Закарпатської облради сьомого скликання прийняли звернення до Президента України Петра Порошенка, Уряду та Міністерства закордонних справ України щодо збереження міжнаціональної злагоди і миру в Закарпатській області.
В Ужгороді чоловік втік з місця крадіжки і потрапив у ДТП
В Ужгороді встановили новорічну ялинку: фото
На площі Театральній встановили головну ялинку Ужгорода.
На Театральній в Ужгороді встановили головну міську новорічну ялинку (ФОТО)
На Театральній в Ужгороді встановили головну міську новорічну ялинку (ФОТО). Цього року зелену красуню місту подарував меценат, директор машинобудівного заводу "Тиса" Андрій Зацаринний.
Виділені урядом кошти на ремонт набережної Незалежності в повному обсязі залишаться Ужгороду
Виділені урядом кошти на ремонт набережної Незалежності в повному обсязі залишаться Ужгороду. 21 млн грн субвенції із державного бюджету, яку було виділено на ремонт набережної Незалежності, залишаться у використанні міста і на 2019-ий рік.
Created by the RSSMix
News Wizard